Słynne meble kuchenne z rabatem

Galeria Wnętrz Arkada zaprasza do Salonu Mebli Vox, gdzie  można już kupić kuchnie największego producenta na świecie – firmy NOBILIA.

Produkuje meble już od 1945 roku. Założona przez braci Johanna und Willy‘ego Stickling dzisiaj jest potentatem w branży meblarskiej. Zdobyła uznanie klientów i kolejne rynki w Europie zapraszając do współpracy najlepszych projektantów i desigenrów. Sukces zawdzięcza wysokiej dbałości o jakość wykonania i dobór odpowiednich materiałów do produkcji mebli. Wszystko po to, aby dzięki meblom Nobilia nie były to zwykłe kuchnie, a raczej salony kuchenne, gdzie  toczyć się będzie życie rodzinne i którymi można się pochwalić. Pasują do każdego wnętrza w zależności od potrzeby i gustu.

- Do końca czerwca w galerii Wnętrz Arkada w salonie Meble VOX można kupić kuchnie na promocyjnych warunkach. Na wszystkie kuchnie jest rabat –10%. Można również skorzystać z bezpłatnych porad doradców i projektantów – mówi Agnieszka Śliwka-Gumienna, Brand Manager Galerii Arkada.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 3 votes)
Słynne meble kuchenne z rabatem, 10.0 out of 10 based on 4 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>