Stare nowe mieszkanie na święta

ramka

Jak szybko i bez generalnych remontów odmienić nasze mieszkanie przed świętami? Jest na to sposób. Wystarczy kilka zmian, by nasze wnętrza wyglądały zupełnie inaczej. Zima i czas przed świętami to znakomita okazja, by dokonać przemiany.

W unikalnej Galerii Wyposażenia Wnętrz Arkada znajdziemy wszystko to, co potrzebne jest do generalnego remontu domu czy mieszkania, urządzenia go od podstaw, ale też do przeprowadzenia drobnego liftingu.

W salonie Elektrodom fachowcy doradza nam jaką lampę dobrać do wnętrza i jaka powinna być barwa światła, byśmy czuli się tam najbardziej komfortowo.

W Salonie Mebli VOX, znajdziemy nie tylko meble, ale też potrzebne dodatki – wazony, ramki, ozdobne pojemniki, ale też obrazy na ścianę. Kilka takich przedmiotów zmieni nasz salon, czy przedpokój nie do poznania. Lampion doda ciepła, a lustro powiększy pomieszczenie.

Kiedy zajrzymy do salonu Dla Spania odmienią się nasze warunki wypoczynku w nocy. Po odpowiednim dobraniu materaca nareszcie będziemy budzić się wyspani i w doskonałej kondycji.

Zmiany w naszym mieszkaniu i poszukiwani elementów, także tkanin i poduszek, może być także świetna okazją, by kupić prezenty dla najbliższych pod choinkę. Te również znajdziemy w Galerii Wyposażenia Wnętrz Arkada.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>